Apartmány Krumlovský mlýn

V Krumlovském mlýně je v současnosti možné ubytovat se ve dvou apartmánech. Oba apartmány nabízejí výhled z oken na řeku Vltavu, mlýnský náhon i na českokrumlovský zámek. Svým hostům oba apartmány nabízejí romantickou atmosféru historické budovy, jež se snoubí s prvky moderního designu. Ačkoliv každý z apartmánu nabízí svou jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru, u obou byl při jejich budování a zařizování kladen důraz na kvalitní a estetické zpracování s ohledem na maximální komfort našich hostů. Oběma apartmánům dominují originální zavěšená letiště s velkými knihovnami vybavenými klasikou české i zahraniční literatury. Samozřejmostí obou apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou a dalšími potřebnými elektrospotřebiči. Toalety s bidetovou sprškou jsou umístěny u obou apartmánů samostatně.

Apartmán č. 1

V apartmánu č.1 o ploše přibližně 60 m2 je vlastní komorní, intimní atmosféra jako stvořená pro romantické chvíle. Jedinečnost apartmánu udává zejména prosklená koupelna s velkou vanou a samostatnou luxusní sprchou.

2 os. + přistýlka
60 m2
1 velká postel + přistýlka

Apartmán č.2

Pro Apartmán č.2 je charakteristický pocit prostornosti, vzdušnosti a proslunění. Je rovněž vhodný pro romantické chvíle, ale svým uspořádáním je vhodnější pro případné hosty s dětmi.

2 os. + rozkládací sofa + přistýlka
70 m2
1 velká postel

Rezervace