V Krumlovském mlýně je v současnosti možné ubytovat se ve dvou apartmánech. Oba apartmány nabízejí výhled z oken na řeku Vltavu, mlýnský náhon i na českokrumlovský zámek. Svým hostům oba apartmány nabízejí romantickou atmosféru historické budovy, jež se snoubí s prvky moderního designu. Ačkoliv každý z apartmánu nabízí svou jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru, u obou byl při jejich budování a zařizování kladen důraz na kvalitní a estetické zpracování s ohledem na maximální komfort našich hostů.

Oběma apartmánům dominují originální zavěšená letiště s velkými knihovnami vybavenými klasikou české i zahraniční literatury. Samozřejmostí obou apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou a dalšími potřebnými elektrospotřebiči. Toalety s bidetovou sprškou jsou umístěny u obou apartmánů samostatně.

Pro Apartmán II o ploše téměř 70 m2 je charakteristický pocit prostornosti, vzdušnosti a proslunění. Apartmán je rovněž vhodný pro romantické chvíle, ale svým uspořádáním je vhodnější pro případné hosty s dětmi. Luxusní koupelna se dvěma umyvadly je vybavená velikou rohovou vanou i samostatným sprchovým koutem s masážním panelem.

Vybavení apartmánu odpovídá kategorii First Class ****. Samozřejmostí je uzamykatelný trezor přímo v apartmánech, plochý televizor s televizními i rozhlasovými programy a s internetovým připojením. Na pokoji je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu.

Ke zvýšení komfortu je hostům v apartmánech k dispozici minibar s nabídkou kvalitních nápojů. Hosté mohou také využít nabídky kvalitních zahraničních červených a chlazených bílých vín. Vína jsou spořádána v originálních hand-made stojanech.

 

Krumlovský mlýn je jedním z nejstarších objektů v historickém centru Českého Krumlova. První zmínky o mlýně „pod hradem“ pocházejí už ze 14. století. Bývalý mlýn je situován přímo na břehu meandrující řeky Vltavy a nad mlýnským náhonem. Na protějším břehu se nad řeku vypínají skály s hradem a zámkem Český Krumlov.

Kromě ubytování je možné v našem objektu navštívit stylovou restauraci s terasou či bar. Zajímavé je také zdejší Museum historických motocyklů. Energie řeky Vltavy je využívána k výrobě elektřiny ve zdejší malé vodní elektrárně. Tu je možné po dohodě také navštívit. V přízemí pod apartmány se nachází obchod se starožitnostmi a lze využít služeb zdejší směnárny.

2 os. + rozkládací sofa + přistýlka
70 m2
1 velká postel

Rezervace